• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Koca'dan flaş kapanma açıklaması

Sağlık Bakanı tam kapanma süreciyle ilgili açıklamalarda bulunarak "Tam kapanma ile vakaların düşmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca'dan flaş kapanma açıklaması

30.04.2021, 13:02

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tam kapanma süreciyle ilgili açıklamalarda bulunarak "Tam kapanma ile vakaların düşmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca'nın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Vaka sayılarının düştüğü bir bayram yaşamak istiyoruz. Sırası gelen tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum.

Vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Alınan önlemlerle pik döneminde bir düşüş olsa da istediğimiz seviyede olmadı. Tam kapanma bir zaruret oldu. Bayramı bayram gibi yaşamak istiyoruz. Vaka oranlarını iller için her hafta yayınlamaktayız. Sıkı koordinasyon ile mücadeleyi sürdürüyoruz. Bugün Antalya'dayız. Antalya'yı detayları ile değerlendireceğiz. Amacımız hasta yükümüzü giderek azaltmak.

Antalya, Isparta ve Burdur'daki durumu değerlendiren bir toplantı yapacağız. Akşam yapacağımız toplantıdan sonra vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz.

Bakan Koca'dan flaş kapanma açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.