• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Partili Gökcan müjdeyi verdi: Marmaris’e PCR cihazı gönderilecek

AK Partili Gökcan müjdeyi verdi: Marmaris’e PCR cihazı gönderilecek

5.5.2021

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Marmaris Devlet Hastanesi'ne PCR (Kovid-19) test cihazı geleceğinin müjdesini verdi. Muğla'nın ilçelerinde yapılan test numunelerinin daha önce Muğla'ya gönderilerek sonuçların alındığının altını çizen Gökcan, "Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile yaptığımız görüşme sonrasında Türkiye genelinde farklı illere gönderilmek üzere planlaması yapılan 30 adet Kovid- 19 Hızlı PCR cihazından birinin turizm merkezlerimizden Marmaris ilçemize gönderilmesi için söz aldık. Hızlı PCR cihazı önümüzdeki günlerde Marmaris Devlet Hastanemizde kullanılmaya başlanacak" sözlerine yer verdi.

■ FERDİ YAVUZ

AK Partili Gökcan müjdeyi verdi: Marmaris’e PCR cihazı gönderilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.