• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! "Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz"

Sağlık Bakanı Koca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Yarından itibaren randevu alabilecekler. Sağlık çalışanlarımıza bu zamana kadar gösterdikleri fedakarlık ve mücadele için bir kere daha teşekkür ederim." dedi.

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz

12.05.2021, 20:07 Güncelleme Tarihi: 12.05.2021, 20:11

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programında yarından itibaren yeni bir safhaya geçileceğini duyurdu.

Bakan Koca'nın yaptığı açıklama şöyle;

Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Yarından itibaren randevu alabilecekler. Sağlık çalışanlarımıza bu zamana kadar gösterdikleri fedakarlık ve mücadele için bir kere daha teşekkür ederim.

Uzman isimden aşı uyarısı: Yan etkileri 2 günden fazla sürerse... Aydın’da aşı sayısı yarım milyona ulaştı Aşı kartı nasıl çıkartılır? HES uygulamasında yeni dönem! Sağlık Bakanlığı aşı kartı çıkarma... AB'den BioNTech-Pfizer ile 1,8 milyar dozluk aşı sözleşmesine onay

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! "Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.