• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Soylu’dan doğudaki üs bölgelerine ziyaret

Bakan Soylu’dan doğudaki üs bölgelerine ziyaret

21.7.2021

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı'nı vatani görevini icra eden askerlerle birlikte kutladı. Şırnak'taki Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Arslan Üs Bölgesi'ne giden Soylu, burada askerlerin bayramını kutlarken, Başkan Erdoğan da bazı askerlerle görüntülü konuştu. Soylu'nun telefonundan Mehmetçiğe seslenen Erdoğan, "Başta komutanımız olmak üzere tüm üst düzey komutanlarımıza, üst düzey askerlerimize ben de Kıbrıs'tan en kalbi selamlarımı ve sevgilerimi gönderiyorum. Rabbim birliğimiz beraberliğimizi daim eylesin ve sizlere dinç kuvvet nasip eylesin. Bu gidişat ve durum, teröristlerin korkulu rüyası olacaktır" dedi. Soylu ardından Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki Şehit Jandarma Kıdemli Başçavuş İsmail Yavuz Üs Bölgesi'ne geçerek burada da askerlerle bayramlaştı ve bazı asker aileleri ile de telefonda görüştü.

Bakan Soylu’dan doğudaki üs bölgelerine ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.