• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tüm gözler bu toplantıda! Bilim Kurulu toplanıyor

Türkiye'nin gözü Bilim Kurulu toplantısında! 6 Eylül'de eğitim ve öğretimin başlayacak olmasıyla yeni tedbirler alındı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanacak toplantıya, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve YÖK Başkanı Erol Özvar da katılacak.

Tüm gözler bu toplantıda! Bilim Kurulu toplanıyor

02.09.2021, 09:30

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında eğitim gündemiyle toplanıyor.

Saat 16.30'da başlayacak toplantıya Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve YÖK Başkanı Erol Özvar da katılacak.

GÜNDEM EĞİTİM

Toplantının ana gündemi eğitim olacak. 6 Eylül'de başlayacak yüz yüze eğitim önceki son durum ele alınacak. Aynı zamanda toplantıda vaka sayıları, aşılama çalışmaları da görüşülecek.

Toplantının ardından saat 19.00'da açıklama yapılması bekleniyor.

Son dakika: Sağlık Bakanlığı bugünkü koronavirüs vaka sayısını açıkladı Son dakika: Sağlık Bakanlığı bugünkü koronavirüs vaka sayılarını açıkladı Son dakika: Sağlık Bakanı Koca koronavirüs vaka sayısını açıkladı! 30 Ağustos vaka tablosu

Tüm gözler bu toplantıda! Bilim Kurulu toplanıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.