• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kocaoğlu’ndan isim açıklaması

Kocaoğlu’ndan isim açıklaması

15.9.2021

28 Şubat Davası'ndan ceza alıp tutuklanan ve rütbeleri sökülen Çevik Bir'in isminin Buca'daki meydandan kaldırılması konusu gündem oldu. Dün toplanan İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde AK Parti ve MHP Grubundan meydana önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun adının verilmesi önerisi geldi. Yaptığı açıklamada konuya soğuk baktığını söyleyen Kocaoğlu ise, "Komisyondan çıkarsa bile ismimin konulmasını tasvip etmiyorum. Bir yere isim verilecekse vefatından sonra verilmesinden yanayım" ifadelerini kullandı.

Kocaoğlu’ndan isim açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.