• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Partili vekil Şentürk’ten muhalefete TÜGVA cevabı

AK Partili vekil Şentürk’ten muhalefete TÜGVA cevabı

21.10.2021

TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmelerde CHP ve İyi Parti'nin yanı sıra gizli ortakları HDP de TÜGVA'yı hedef aldı. Bunun üzerine AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, muhalefeti sert bir dille eleştirdi. Alman faşist Hitler'in yoldaşı olan ve Büyük Yalan Tekniği'nin ustası olan Goebbels'in günümüzdeki varlığını sürdürdüğünü söyleyen Şentürk, "Bir iddianın yalan olduğu ortaya çıkarıldığında bir başka yalanla bu fiyasko örtülmeye çalışılıyor. TÜGVA ve benzeri vakıflarla ilgili son dönemde Goebbels mantığıyla yürütülen kampanyalara şahit olmaktayız. Buradaki rahatsızlık, PKK'nın arka bahçesini temizleyen kayyumlardan rahatsızlıktır" ifadelerini kullandı.
AK Partili vekil Şentürk’ten muhalefete TÜGVA cevabı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.