• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Oktay ve Yazıcı'dan ekonomide mücadele vurgusu

Oktay ve Yazıcı’dan ekonomide mücadele vurgusu

25.11.2021

CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türkiye'yi daha güçlü bir geleceğe kavuşturma adına verilen mücadelenin süreceğini vurguladı. Oktay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde var gücümüzle mücadele ediyoruz. Türkiye için kurgulanan karanlık senaryolara asla izin vermeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

YAZICI da Twitter hesabından yaptığı açıklamada Türkiye'nin güçlü geleneklere sahip olduğunu vurgulayarak, "Türkiye düşmanları ve onların iş birlikçilerinin eylem ve işlemleri, hiç kimseyi paniğe ve tehevvüre sürüklemesin. Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Oktay ve Yazıcı'dan ekonomide mücadele vurgusu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.