• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Sportspark'ta spor keyfe dönüşüyor

30.10.2009, 19:22

Balçova Kipa'da bulunan merkez, üyelerine stresten uzak, eğlence dolu, huzurlu ve temiz bir ortamda spor yapma imkanı sunuyor

Balçova Kipa içerisinde faaliyet gösteren Sportspark, sağladığı imkanlarla üyelerine hem spor yapmanın keyfini sunuyor hem de onlara sosyal ortam sağlıyor. Kuruldukları günden bu yana üyelerine stresten uzak, eğlence dolu, huzurlu ve temiz bir ortamda spor yapma imkanı sunmayı hedeflediklerini dile getiren Sportspark Genel Müdürü Erkan Malay, "Sportspark olarak belli standartlarımız ve belli bir kalitemiz var. Bu standartı ve kaliteyi bozmadan daha fazla şube açarak daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.
Sportspark'ın en önemli özelliğinin üyelerine sıcak ve samimi bir ortam sunması olduğunu da dile getiren Malay, tüm personelin güleryüzlü bir hizmet sunduğunu ve bu konuda oldukça olumlu tepkiler aldıklarını söyledi. Kimi zaman sadece bu sıcak ortamda bulunmak adına Sportspark'a üye bulunanların olduğunu da vurgulayan Malay, "Çalışanlarımız ve üyelerimiz arasında bu atmosferi yaratabilmek için bir takım organizasyonlar düzenliyoruz. Açık büfe kahvaltı davetleri ya da kokteyller organize ederek sıcak ve samimi bir bağın oluşmasını sağlıyoruz" diye konuştu.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM
Sportspark'ın 1500 metrekare alan üzerine kurulduğunu ve manzarasıyla spor yapmayı keyfe dönüştürdüğünü belirten Malay, merkezde ayrıca 4 aktivite salonu bulunduğunu ve bu sayede üyelerin gözde olan sportif grup etkinliklerinden de dilediklerince faydalanabildiğini belirtti. Sportspark bünyesinde bulunan iki doktor ve bir diyetisyenin üyelere ücretsiz olarak yardımcı olduğunu da sözlerine ekleyen Malay şöyle devam etti: "Sportspark'ta her üyeye kişisel bir antranör tahsis ediliyor. Vücut ölçüleri, yağ oranı, vücut kas oranı, segmantel yağ dağılımı ve vücut kompozisyonu gibi verilere bakılarak kişiye özel antrenman programı hazırlanıyor. Bu ölçümler antrenörlerin istediği zamanlarda tekrarlanarak üyenin gelişimi gözleniyor. Gerekli görülürse bu bilgiler doğrultusunda program güncelleniyor."

Düzenli egzersiz şart
Günümüz insanının teknolojik gelişmelerin sağladığı olanaklardan, yoğun iş temposu ve düzensiz beslenmeden dolayı aşırı kilo ve kalp hastalığı riskiyle karşı karşıya olduğunu dile getiren Sportspark Genel Müdürü Erkan Malay, "Düzenli egzersiz, alınan oksijen miktarını arttırarak kalbin daha verimli çalışmasını sağlar. Kalbin kan atım hacmini arttırarak verimini arttırır. Yorgunluk ve nefes darlığı sıkıntılarını giderir. Kasların oksijen kullanımını artırır. Zararlı kolestrol seviyelerinin azalmasına, yararlı kolestrol seviyesinin artmasına neden olur. Kas ve iskelet sistemini güçlendirir. Duruş bozukluklarını giderir. Daha sağlıklı daha enerjik ve daha fit bir görüntü kazandırır" dedi.

İki çeşit üyelik fırsatı
İki türlü üyelikle karşıladıklarını belirten Malay, "Bu üyelikler de 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olmak üzere ayrılıyorlar. Gold üyelik sınırsız üyelik demektir. Saat anlamında bir sınırlama yoktur. Sabah 08.00'dan akşam 22.30'a kadar merkezimizden faydalanabilirsiniz. Gündüz üyeliği ise sabah 08.00'dan akşam 17.00'a kadardır. Bu üyelik genelde ev hanımlarına yönelik. Kampanya anlamında dönem dönem kurumsal çalışmalarımız oluyor. Bu çalışmalarda yüzde 15'e kadar varan indirimlerimiz söz konusu. Ayrıca yaz dönemlerinde de farklı kampanyalarımız oluyor.

Sportspark'ta spor keyfe dönüşüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN