Yeni Asır Kadın Dünyası'nın lideri Aysel Hitay'a teşekkür

Giriş Tarihi:18.12.2009, 17:34 Güncelleme Tarihi:18.12.2009, 19:01
25 yıldan bu yana birçok önemli projeye imza atan Hitay’a teşekkür töreni yapıldı
DEHA ŞAM (HABER MERKEZİ)

Uzun yıllar Yeni Asır Kadın Dünyası'na eğitimci kimliği ile liderlik ederek, önemli projelere imza atan Yeni Asır Kadın Dünyası eski koordinatörü Aysel Hitay için teşekkür töreni düzenlendi. Yeni Asır Kadın Dünyası'nın Onursal Başkanı olan Aysel Hitay için Sipari Restoran'da gerçekleşen törene Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Yeni Asır Gazetesi Yazarı Şevket Özçelik, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın eşi Aynur Tartan, Konak Belediye Başkanı Yardımcısı Serpil Güngör ve çok sayıda Yeni Asır Kadın Dünyası üyesi katıldı.

YANKI UYANDIRDI

Törende konuşma yapan Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Hitay'ın Yeni Asır Kadın Dünyası'na 25 yıldır emekleriyle önderlik ve liderlik ettiğini belirterek, "Aysel Hitay, araştırmacı ve sanatçı kimliği ile doğa sevgisini harmanlayarak pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Bıkmadan usunmadan gönüllü olarak bizlerin doğa ile kucaklaşmasını sağlamış, eğitici kimliği ile de bir yandan çevre bilincini aşılamıştır. Özellikle belediye işbirliği ile sürdürülen Atık Pil Toplama Kampanyası büyük yankılar uyandırmış ve desteklenmiştir" dedi.
Yeni Asır Kadın Dünyası Onursal Başkanı Aysel Hitay, kendisi için böyle bir tören düzenlendiği için çok mutlu olduğunu ifade etti.

ÖDÜLLER ALDIK
Yeni Asır Kadın Dünyası'nda Gençlik ve İzcilik Kulübü kurduğunu ve Yeni Asır olarak birçok ödül aldıklarını dile getiren Hitay, "Yeni Asır Kadın Dünyası sayesinde spor kıyafetler hayatımıza girdi. Spor aktivitelerimizle herkesi spora yönelttik. Yapılan en önemli şey ise giyim özgürlüğü olmuştur. Atatürk kadınlara tanıdığı seçilme hakkı ile erkek-kadın eşitliğini sağladı. Biz de bu düşünce ile yola çıkarak kadın yürüyüşlerimize erkeklerinde katılmasını sağladık ve grubumuz iyice genişlettik" dedi.
Konuşmaların ardından Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Yeni Asır Kadın Dünyası'nın Onursal Başkanı Aysel Hitay'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Plaket töreni sonrasında Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı ve Yeni Asır Kadın Dünyası'nın Onursal Başkanı Aysel Hitay ve Yeni Asır Kadın Dünyası'nın yeni koordinatörü Fatma Dayıoğlu, Yeni Asır Kadın Dünyası üyeleri ile birlikte pasta kesti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.