• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İtfaiye Dairesi’ne Kocaoğlu neşteri

İtfaiye Dairesi’ne Kocaoğlu neşteri

14.03.2018, 00:00

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, şikayetler ve davalar nedeni ile İtfaiye Daire Başkanlığı kadrosuna neşter vurdu. 2017 Ekim ayında İtfaiye Denetim ve Önleme Şube Müdürü Nizam Özen'i görevden alan Kocaoğlu, bu kez de İtfaiye Daire Başkanı Serdar Yücel'i görevden aldı.

ESHOT MÜDÜRÜ OLDU

Yücel'in yerine Yapı İşleri Şube Müdürü Özgür Ozan Yılmaz getirilirken, Yılmaz'dan boşalan göreve de Murat Yenigül getirildi. Yücel'in ESHOT Genel Müdürlüğü'nde görevlendirildiği öğrenildi. Değişikliklerin, Yücel hakkındaki şikayetler ve itfaiye eri Ahmet Yavaş'ın açtığı dava nedeniyle yapıldığı öne sürüldü.

METİN BURMALI

İtfaiye Dairesi’ne Kocaoğlu neşteri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA