• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tireli engelliler ’a tepkili

Tireli engelliler ESHOT’a tepkili

08.04.2018, 23:27

İzmir'in Tire ilçesinde engelli vatandaşlar bazı seferleri iptal eden ESHOT'a tepki gösterdi. Her otobüsün sadece bir engelli aracı alabildiğini belirten vatandaşlar, 08.30'dan sonraki seferin kaldırılmasına isyan etti. Tedavileri için düzenli şekilde İzmir'e gitmek zorunda olduklarını ifade eden engelli vatandaşlar, "Tekerlekli sandalyelerimizle İzmir'e gitmek istediğimizde, 1 otobüs sadece 1 engelli aracı alabiliyor. 08.30 otobüsüne binemeyen engelli arkadaşlar bu seferin hemen ardındaki otobüse binerek İzmir'deki hastanelere ulaşabiliyordu. Sefer iptal edilince engelliler zor durumda kaldı. Sefer sayısı tekrar gözden geçirilsin. ESHOT, Tire'ye üvey evlat muamelesi yapmayı bıraksın. Engellilerin tekerlekli sandalye ile İzmir'e ulaşmasının başka yolu yok" dedi.

Tireli engelliler ESHOT’a tepkili haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN