• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de ödüller sahiplerini buldu!

İzmir'de ödüller sahiplerini buldu!

18.04.2018, 13:07

ve İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 10. İzmir Turizm Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 42'ncisi kutlanan Haftası etkinlikleri kapsamında, İl ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen 10. İzmir Turizm Ödülleri Gecesi, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Murat Karaçanta, Eski Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdülaziz Ediz, ETİK Başkanı Mehmet İşler, turizm yatırımcıları, turizm yazarları, sektör temsilcileri ve çalışanlarının katılımıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi. İzmir turizmine emeğiyle, girişimiyle, bilgisiyle, yatırımlarıyla katkı sağlayan, turizmin İzmir'de gelişimi ve iyi bir kalite standardına erişimi için çaba gösteren turizm sektörü çalışanlarını, turizme gönül verenlerini desteklemek ve teşvik etmek amacıyla Artemis Turizm Ödülü ile onurlandırıldı.

İzmir'de ödüller sahiplerini buldu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN