• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

O ‘ralli yolu’ asfaltlandı

O ‘ralli yolu’ asfaltlandı

25.04.2018, 23:26

Aydın Koçarlı'nın Evsekler ile Karacaören Mahallesi arasındaki bozuk ve bakımsız yolu "Çukurların arasında ralli yapar gibiyiz" başlığıyla duyuran Yeni Asır'ın haberi sonrası ekipler, bölgede çalışma başlatarak yolu asfaltladı. Asfaltlı yollara kavuşan mahalle sakinleri Yeni Asır'a teşekkür etti. Koçarlı ilçesine bağlı Evsekler Mahallesi ile Karacaören Mahallesi arasındaki yol, sürücülerin korkulu rüyası olmaktan çıktı.

SEFERBERLİK BAŞLADI

Bakımsız ve bozuk yolu iki hafta önce 'Çukurların arasında ralli yapar gibiyiz' başlığıyla okuyucularına duyuran Yeni Asır'ın haberin ardından ekipler, adeta bölgede seferberlik başlatarak yolu kısa sürede asfaltladı. Özlem duydukları yola kavuşan mahalle sakinleri Yeni Asır'a teşekkür etti.
Yolun eski halinin kazalara davetiye çıkardığını kaydeden vatandaşlar, "Bakım çalışmalarının yapılmaması nedeniyle yolda asfalt özelliğini yitirdi. Yollarda da büyük çukurlar oluştu. Bu durum kazalarla bizi karşı karşıya getiriyordu. Yeni Asır sayesinde mağduriyetimizi yetkilileri duyurduk. Kısa sürede bölgede çalışma başlatarak yolu asfaltladı. Yeni Asır ve yetkililere teşekkür ediyoruz" dedi.

O ‘ralli yolu’ asfaltlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN