• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nda bilim fuarı heyecanı

İsabey Okulu’nda bilim fuarı heyecanı

08.05.2018, 23:09

Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, İsabey Okulu'nda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı'na katıldı. Fuarda İsabey Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan projeleri inceleyen Başkan Bakıcı, bilimin Türkiye'nin muasır medeniyetler seviyesine çıkması için takip edilmesi gereken olmazsa olmaz bir yol olduğunu söyledi. Fuara Selçuk Belediye Başk anı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, Selçuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Osman Başterzi'nin yanı sıra öğrenciler ve velileri de katıldı. TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışında bir konuşma yapan İsabey Okul Müdürü Hamdi Bozkurt da "İsabey Okulu olarak TÜBİTAK desteğiyle ilk defa gerçekleştirmiş olduğumuz sergimizin amacı düşünen, araştıran, kendini bilimle geliştirmek isteyen öğrencilerimize gerekli olan tüm imkanları sunmaktır" dedi.

İsabey Okulu’nda bilim fuarı heyecanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN