• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nda boyozlu gevrekli sahur

Konak Meydanı’nda boyozlu gevrekli sahur

26.05.2018, 23:44

İzmir Ramazan Platformu, önceki gün saat 02.00'de Konak Meydanı'nda sahur programı düzenledi. Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan etkinliğe Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İzmir milletvekili adayları Emre Cemil Ayvalı, Fatih Reha Yavuzer ve vatandaşlar katıldı. Boyoz, gevrek, çay ve çorba ikramıyla yapılan sahurun ardından konuşan Milletvekili Kaya, milletin iradesine vurgu yaptı.

AYNI İRADEYE SAHİBİZ

Hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi de Konak Meydanı'nda toplanıldığını hatırlatan Kaya, "15 Temmuz'da millet olarak gösterdiğimiz o duruş ve iradeye bugün de sahibiz.Aynı güçler, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere AK Parti'nin karşısında yine saflarını aldılar.
Öncelikle milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda seçip, sonra da AK Parti'yi şimdiye kadar İzmir'de almış olduğu en yüksek oy oranıyla inşallah Meclis'te de temsilini sağlamış olacağız. En önemli görev, siz değerli gençlerimize düşüyor. İzmir'de 130 bin genç kardeşimiz ilk defa oy kullanacak. Bu, Türkiye genelinde de seçimin kaderini etkileyecek. Onun için sizlerden ricamız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve onun buradaki temsilcileri ve adayları olarak bizlere sahip çıkmanız" dedi. Etkinliğin ardından hep birlikte sabah namazı kılındı.

Konak Meydanı’nda boyozlu gevrekli sahur haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN