• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de çukurlar asfaltlandı

Tire’de çukurlar asfaltlandı

27.07.2018, 23:17

Tire'de İnan caddesindeki çukurlar Yeni Asır'ın haberinden 1 gün sonra belediye ekiplerince kapatıldı. Rahat bir nefes alan mahalleliler 'Teşekkürler Yeni Asır' dedi.

İSTEYİNCE OLUYOR

Yeni mahalle, İnan caddesindeki yolda oluşan çukurlar Yeni Asır'ın yayınından 1 gün sonra belediye ekiplerince kapatıldı. Rahat bir nefes alan mahalleliler, "Aylardır çektiğimiz sıkıntı bizleri yıldırmıştı. Caddenin sonunda, yaklaşık 1 ay önce yol ve kavşak düzenlemesi yapıldı. İş makineleri günlerce burada çalıştı ama bu çalışmalardan bizim cadde ne hikmetse nasibini almamıştı. İnan caddesinde adım başı karşınıza çıkan çukurlar başta yolu kullanan sürücüleri ve tozdan penceresini bile açamayan biz mahallelileri bezdirmişti. Demek ki isteyince oluyormuş. Yeni Asır sayesinde sesimizi duyan belediye yetkilileri çukurları sabah saatlerinden itibaren iş makineleriyle kapatmaya başlayıp, aynı gün içinde çalışmaları tamamladı. Aynı duyarlılığı bundan sonra da yetkililerden bekliyoruz. Açılan çukurlar aylarca kendi haline bırakılmamalı. Sesimizi duyurduğun için teşekkürler Yeni Asır" diye konuştu.

Tire’de çukurlar asfaltlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN