• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’tan her sabah balık istifi yolculuk

ESHOT’tan her sabah balık istifi yolculuk

29.07.2018, 23:19

İzmir'de ESHOT yetersizliği vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor. İzmir'in Egekent - Konak arasında sefer yapan 802 numaralı otobüs hattında her sabah balık istifi yolculuk yapan vatandaşlar isyan etti. İşe giderken kullandıkları otobüste yer bulamadıkları için binemediklerini belirten vatandaşlar, "Otobüsler çok eski. Kışın donuyoruz yazın sıcaktan pişiyoruz. Bunlar hadi neyse diyoruz ama yer kalmıyor otobüste, sıkış tepiş biniyoruz. İnsanlar işine gitmek zorunda, geç kalmak istemiyor kimse. Her sabah birkaç kişi kapının arasında kalma tehlikesi geçiriyor. Yazık değil mi bize. Belediye başkanı makam aracıyla gittiğinden halk ne koşullarda görmüyor, bilmiyor. Defalarca belediyede ilgi kişilere durumu bildirdik fakat değişen bir şey olmadı. Bu hat üzerinden otobüs sayısının artırılmasını ve klimalı otobüsler istiyoruz. Bıktık artık, bize de yazık' diye konuştu.

ESHOT’tan her sabah balık istifi yolculuk haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN