• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kasapoğlu’nun kompleks müjdesini Atilla Kaya verdi

Kasapoğlu’nun kompleks müjdesini Atilla Kaya verdi

03.08.2018, 00:00

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Karabağlar'da muhtarlarla buluştu. Kaya, Karabağlar'daki en büyük sorunun plansızlık ve çarpık kentleşme olduğuna dikkat çekti. Yerel yönetimin yetkisi olmasına rağmen Karabağlar'ın planlarını yapmadığını ileri süren Kaya, "20 yıldır plan yapmalarını bekliyoruz. Yetki de verdik. Böyle sorumsuz yerel yöneticilik olmaz. Binlerce insan Karabağlar Belediyesi'nin keyfini bekledi.
Sayın Binali Yıldırım'ın Başbakanlığı döneminde verdiği talimatla Karabağlar'da çözümü gerçekleştiriyoruz" dedi. Karabağlar'da Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kaymakamlık Hizmet Binası arasında kalan 31 dönümlük alana 4 adet okul yapılacağını belirten Kaya, bu alanda bir de kent meydanı yapılacağını söyledi.

BAKAN ARADI

Toplantı esnasında Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu tarafından telefonla aranan Kaya, Karabağlar Kentsel Dönüşüm Alanı'nda yapılacak olan İzmir'in en büyük spor kompleksinin imzalarının atıldığının müjdesini aldı. Müjdeyi paylaşan Kaya, "Şimdi bakanımız aradı, imzayı attığını ve Karabağlar'ın bu büyük spor kompleksine kavuşacağını söyledi. Hayırlı ve uğurlu olsun" dedi. Programı çerçevesinde Yunus Emre Mahallesi'nde yapımı süren Gençlik ve Spor Merkezi'ne de giden Kaya, tesisi dolaştı.

Kasapoğlu’nun kompleks müjdesini Atilla Kaya verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA