• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Seçim manifestosu: Erdoğan açıklayacak uymayan gidecek

Seçim manifestosu: Erdoğan açıklayacak uymayan gidecek

04.09.2018, 09:23

, son önce başta ve olmak üzere çok sayıda belediye başkanının görevden alınması olayını bir 'manifesto'yla sürekli hale getirecek. Başkan Erdoğan'ın seçimlerden önce açıklayacağı manifestoya uymayanlar, seçim tarihi beklenmeden görevden alınacaklar.

2017 yılı ekim ayında başlayan bir süreçle, AK Partili ve Büyükşehir Belediye başkanları genel başkanın talebiyle görevden ayrılmıştı. Balıkesir, , , ve belediye başkanları da genel merkezin talebiyle istifa etmişti. İstifa gerekçeleri de kulislerinde 'partiyle yaşanan sorunlar' olarak konuşulmuştu.

Seçim manifestosu: Erdoğan açıklayacak uymayan gidecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN