• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ve Ege'de 5 günlük

İzmir ve Ege'de 5 günlük hava durumu

10.09.2018, 09:19

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yağmurlar da başladı. Akşamları daha serin olan hava gündüzleri yurdun bir çok bölgesinde kendini sağanak yağışa bırakıyor. tarafından yayınlanan 5 günlük hava durumuna göre , Ege ve yurt genelinde bu hafta nasıl olacak...

Sıcak havalar kendini artık sağanak yağışa bıraktı. Ağustos ayının son günlerinde etkili olan bunaltıcı hava eylül ayıyla birlikte sağanak yağışa döndü. Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmeye göre başta İstanbul olmak üzere yurdun birçok kentinte sağanak yağış etkili olacak. Pazartesi günü başlayacak olan sağanak yağışlar hafta bitimine kadar devam edecek.

SAĞANAK VE GÖK GÜRÜLTÜLÜ YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son tahminlerine göre, Marmara'nın güney ve doğusu, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Kırklareli, Tekirdağ, Kütahya, Afyonkarahisar, Bolu, Karabük, Muş ve Bingölçevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde geçeceği tahmin ediliyor.

İZMİR'E YAĞIŞ PERŞEMBE GÜNÜ GELİYOR

İzmir haftaya parçalı bulutlu güneşli başlıyor. İzmir'de hava sıcaklıkları 29-30 derece cirarında olup Cuma günü 27 derecede olacağı tahmin ediliyor. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü İzmir'de yağış görünmüyor. Perşembe günü başlayan yağışlar Cuma günü'de devam edecek.

İzmir ve Ege'de 5 günlük hava durumu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN