• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nikah masasından ‘Kurtuluş’ coşkusuna

Nikah masasından ‘Kurtuluş’ coşkusuna

11.09.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 11.09.2018,00:23

Torbalı’da gündüz evlenen bir çift, akşamına da İzmir’in kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen konserine koşarak gitti

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü kapsamında düzenlenen kutlamalarda akşam Haluk Levent konseri gerçekleştirildi. Levent, Olten Filarmoni Orkestrası eşliğinde seslendirdiği şarkılar ve yaptığı konuşmalarla 9 Eylül coşkusunu zirveye taşıdı.

DÜĞÜN HEDİYESİ ŞARKI

486. konserini gerçekleştirdiğini belirten Levent, bir ara seyircilerin arasına inerek onlarla daha yakın olmaya çalıştı.
Seyirciler arasında yeni evli bir çifti görünce sahneye çağıran Haluk Levent, onlara düğün hediyesi olarak bir şarkı armağan etti. Böyle özel bir günde Torbalı'da evlenip hemen sonrasında Alsancak'a konseri dinlemeye gelen Tansu ve Yunus Emol çifti, şarkı eşliğinde sahnede dans etti. Dansın ardından damadın kendisine sarılıp öpmesine şakayla karşılık veren ünlü şarkıcı, "Herhalde dünyanın en şanssız erkeği benim. Diğer rockçıların peşinden kızlar koşar, onlar için çıldırır, bana ise bu kadar kişi arasından sadece damat sarıldı ve öptü" dedi.

ERCAN AKGÜN

Nikah masasından ‘Kurtuluş’ coşkusuna haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA