• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Selvitopu’ndan memleketine kıyak

Başkan Selvitopu’ndan memleketine kıyak

03.10.2018, 00:00

Karabağlar Belediyesi'nin Yeşillik Caddesi'nde bulunan merkez binasında yapılan Meclis toplantısında kardeş şehir olan Malatya'nın Hekimhan Belediyesi sınırları içerisindeki tarihi Taşhan çevresinde bulunan sokakları sağlıklaştırma projesi için KDV ile birlikte 354 bin liralık yardım yapılması onaylandı. Meclis toplantısında konuşan AK Partili üye Kadir Tezel, belediyenin bütçesinin çok iyi olmadığını hatırlatarak, "Tabii ki yardım ve destekler için hayır diye bir şey denemez. Fakat belediyemizin bütçesinin çok iyi olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. Başka ilçelerden gelen destek taleplerini aynı duyarlılık ile aynı desteklerde bulunabilecek miyiz? İnşallah daha çok destekte bulunabiliriz diye umut ediyoruz" dedi.

İLK DESTEK DEĞİL

AK Parti sıralarından gelen sorulara yanıt veren Başkan Muhittin Selvitopu ise, "Bugüne kadar ilk yardım ettiğimiz ilçe değil. Harmanlı-Adıyaman Belediyesi, Tokat Belediyesi ve Nurhak Belediyesi gibi kardeş belediyelerimize de yardım ettik. Bu yardım ettiğimiz beşinci belediye olacak. Başka talepler olursa değerlendiririz" diye söyledi.

MERT ALPDÜNDAR

Başkan Selvitopu’ndan memleketine kıyak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA