• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de bugün hava nasıl olacak? (6 Kasım 2018)

İzmir'de bugün hava nasıl olacak? (6 Kasım 2018)

06.11.2018, 10:53

'den 'nin bazı bölgeleri için yağış uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarısına göre yurdun genelinde havanın parçalı, yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Peki Ege'de ve 'de bugün (6 Kasım 2018) hava nasıl olacak? İzmir'e soğuklar ne zaman gelecek? İzmir'de yağış var mı? İşte İzmir'in detayları...

Meteoroloji'den yağış uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika uyarısına göre yurdun genelinde havanın parçalı, yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Peki İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Ege'de hava nasıl? Yağışlı hava geliyor mu?

Meteoroloji'nin yaptığı açıklamalara göre hava sıcaklıklarında bir değişiklik olmayacağı ve sıcaklıkların mevsim normallerinde seyredeceği belirtiliyor. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu, Sinop, Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevreleri ile İstanbul'un kuzey, Kırklareli'nin kıyı kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Ege Bölgesi'nde yağış beklenmezken İç Ege'de sis ve pus olayları bekleniyor. Peki İzmir'de hava nasıl olacak?

İzmir'de bugün hava nasıl olacak? (6 Kasım 2018) haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN