• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karabağlar köstebek yuvasına döndü

’in Karabağlar ilçesi ’nde çalışmasından sonra asfaltlanmayan yollara vatandaşlar isyan etti

Karabağlar köstebek yuvasına döndü
Giriş Tarihi: 12.1.2019

YENİ ASIR WHATSAPP İHBAR HATTI - 0505 185 05 58

CHP belediyeciliği yüzünden İzmir'in Karabağlar ilçesi köstebek yuvasına döndü. Cennetoğlu Mahallesi'nde doğal gaz çalışmasından sonra asfaltlanmayan yollara vatandaşlar isyan etti.

BELEDİYE DUYARSIZ

Yolun Karabağlar Belediyesi'ne giden sokak olduğunu belirten vatandaşlar, "Belediye başkanı köstebek yuvasına dönmüş bu yolları gelip geçerken de mi görmüyor! Hem yaya hem de araç kullanırken büyük mağduriyet yaşıyoruz. Geçerken araçlarımız sürekli çukura düşüyor ve alt kısmı zarar görüyor. Kış aylarında yağışla birlikte çamurdan yürüyemez olduk. Konuyla ilgili defalarca belediyeyi aramamıza rağmen hala bir şey yapılmadı. Vatandaşın ne halde olduğunu umursayan yok. Her yerde reklam yapmasını bilen belediye hizmete gelince ortada yok. Sizin aracılığınızla sesimizi duysunlar. Yollarımızın hemen yapılmasını istiyoruz. Hizmet etmek bu kadar zor olmamalı" diyerek isyan ettiler.

YERALTI ÇÖP KONTEYNERLERİ TEHLİKE SAÇIYOR

İzmir'in Bornova ilçesinde yer altı çöp konteynerlerinin belediye tarafından özensizce kapatılması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Konteynerlerın tehlike saçtığına dikkat çeken vatandaşlar, "Bornova Belediyesi yer altı çöp konteynerlerin içini doldurmayarak incecik bir saçla kapatıyor. Saçlar şimdiden çürümeye başladı. Ayrıca bunların içine illaki birileri düşebilir. Güvenli değil. Her gün gün binlerce kişi bu yoldan yürüyor. Sokakta on taneye yakın bu şekilde kapatılmış konteyner var. Özellikle çocuklarımız için endişe ediyoruz. Gerekenin bir an önce yapılmasını istiyoruz" diye konuştu.

Karabağlar köstebek yuvasına döndü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA