• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ak Partili kadınlar ördü, çocuklar sevindi

Ak Partili kadınlar ördü, çocuklar sevindi
Giriş Tarihi: 14.1.2019

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları üyeleri, ördükleri 2 bin atkı ve bereyi İzmir'in yanı sıra Erzurum, Muş ve Bitlis'te eğitim gören ilkokul öğrencilerine göndererek, gönül köprüsü kurdu. 'Çocuklarımız Üşümesin' adlı projede el emeği atkı ve bereleri alan öğrenciler, öğretmenleri ve aileleri aracılığıyla kilometrelerce uzaktan mesaj ve fotoğraflar yollayarak, duydukları mutluluğu iletti.

'SEVGİ ÇOK ÖNEMLİ'
AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanlığı'nın projesine, İzmir'in 30 ilçesindeki kadınlar destek verdi. Özenle örülen atkı ve bereler, kargo ile çocuklara ulaştırıldı. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiklerini belirterek, "Çocuklarımıza sevgiyi aşılayabilirsek, onlarla sevgi temelinde bir ilişki kurabilirsek, geleceğe de o kadar sağlam yatırım yapmış oluruz. Ufak hediyelerle bile çocukların gülümsemesini sağlamak, onları sevindirmek mümkün. Bu noktada, arkadaşlarımızın sevgilerini katarak hazırladıkları atkı ve bereleri çocuklarımıza ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz" dedi.

Ak Partili kadınlar ördü, çocuklar sevindi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN