• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan bağışçısına büyük vefa

Kızılay’dan bağışçısına büyük vefa
Giriş Tarihi: 14.1.2019
Kızılay Karşıyaka Şubesi Başkanı Kamil Karadeniz, Çiğli Bölge Hastanesi'nde tedavi gören Kızılay'ın gayrimenkul bağışçısı, hayırsever Tomris Urhanlı'yı ziyaret ederek sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Büyük bir vefa örneği gösteren Karadeniz, bağışçıların kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, "Onların sayesinde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabiliyoruz. Tomris ablamızın rahatsızlığını duyar duymaz hastaneye koştuk. Hastanedeki tedavisi bittikten sonra da evde bakım hizmetlerini sağlayacağız. Tüm bakımları Kızılay tarafından karşılanan bağışçımızın sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Kızılay’dan bağışçısına büyük vefa haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN