• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kalpler bir oldu

Kalpler bir oldu
Giriş Tarihi: 12.2.2019

İzmir sanat, iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin tasarladığı takılar “Kalplerimiz Bir” gecesinde sergilendi. Geceden elde edilen gelir, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkolojisi Bölümü yararına kullanılacak

Sanat, iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, "Kalplerimiz Bir" isimli sosyal sorumluluk projesi için Mövenpick Hotel İzmir'de biraraya geldi. Geceden elde edilen gelir, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkolojisi Bölümü yararına kullanılacak. Gecende, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin tasarladığı takılar davetlilere sergilendi.

"Kalplerimiz Bir" isimli gönüllü organizasyonunun öncüsü Ferah Sancak, "Daha önceki sosyal sorumluluk gecelerinde olduğu gibi bu yıl da yine birlikte güzel ve hayırlı bir organizasyonda bir araya geldik. Bildiğiniz gibi geçen yılda Tepecik Eğitim ve Araştırma hastanesi Çocuk Onkolojisi yararına bir gece düzenledik. Bu yıl da aynı bölümün eksiklerinin tamamlanması için birlikteyiz. Çocuklarımız için bir kez daha "Kalplerimiz Bir" diyoruz. Ve onların güzel gelecekleri için desteklerimizi sürdüreceğiz" dedi.

DESTEĞE TEŞEKKÜR

Sunuculuğunu Ziya Kürküt'ün yaptığı gecede organizasyona destek veren Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'a, Mövenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Erhat Çetin'e, Dorsay Pırlanta Sahibi Özkan Yavuzer'e, Mon Jardin Organizasyon Firması sahibi Ali Deniz'e, Mim Royal Yönetim Kurulu Başkanı Musa Turan'a, Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker'e birer teşekkür plaketi verildi. Geceye destek veren Özkardeş Ailesi adına Oğuz Özkardeş'e ise bir aile fotoğrafı hediye edildi.

ÖZEL ŞARKI

Teşekkür plaketlerinin ardından cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bu gece için tasarladığı tasarımlar geceye katılanlara sergilendi. Büyük beğeni alan tasarımların ardından Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası sahne aldı. Orkestra, geçmişten günümüze hafızalara kazınan keyifli melodilere yer verdikleri repertuarlarıyla katılımcılara keyifli dakikalara yaşattı. Enbe Orkestrası'nın muhteşem performansının ardından Kalplerimiz Bir projesi için özel olarak hazırlanan söz ve müziği Berna Göksu'ya ait "Kalbimiz Bir" isimli şarkı Özlem Ertuğ tarafından seslendirdi.
Hem sözleri hem de müziği ile duygu dolu anlar yaşatan şarkı gecenin sürprizi oldu.

GECE İÇİN TASARIM YAPAN İSİMLER VE ESERLERİ

Dorsay Pırlanta öncülüğünde Sadekar A.Aslan Havlici'nin ellerinde hayat bulan tasarımlar:

- Aslan Havlici-Çilek Kolye ve Yüzük
- Ayşe Engin-Kalp Kolye ve Küpe
- Aslı Karcıoğlu Önder-Kuşlar Broş
- Ayşe Yüksel-Güneş Küpe
- Berkay Eskinazi-Papatya Küpe
- Didem Özkardeş-Leopar Yüzük
- Ebru Akel Sancak-Yonca Kolye
- Enise Sancak-Melek Küpe
- Esra Erdil-Şimşek Küpe
- Nesligül Sertdemir- Başak Broş
- Özlem Ertuğ-Tavus Kuşu Küpe
- Serap Özkardeş-Deniz Dalgası Kolye
- Siren Ertan-Colors of Spring
- Tina Alharal-Anka Kuşu Kolye
- Yeşim Veryeri-Şahmeran

Kalpler bir oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN