• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'nin Körfezi'ndeki rezalete kayıtsızlığı pes dedirtti!

’li belediye, Körfezi’nin halini Başkan Erdoğan dile getirinceye kadar görmedi. Başkan adayı Soyer, “Cıvıl cıvıl yapacağız” dedi. Vatandaş dalga geçti.

CHP'nin İzmir Körfezi'ndeki rezalete kayıtsızlığı pes dedirtti!

28.02.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 28.02.2019,09:55

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, birkaç gün önce İzmir'in kanayan yarasını dile getirdi. "Körfez, maalesef kokudan geçilmiyor. Haliç'in eski hali neyse İzmir Körfezi'nin hali de bu. İzmir'i de alalım, orayı da pırıl pırıl hale getirelim istiyoruz" dedi.
Yıllarca kenti yöneten CHP'li belediye, bu kirliliği görmedi. Takvim'in haberine göre Yeni aday Tunç Soyer, nihayet itiraf etti. Deniz Ticaret Odası (DTO) meclis toplantısında körfezin cansız, renksiz, hareketsiz hatta ölü olduğunu söyledi. Yıllardır CHP'li Aziz Kocaoğlu'nun çözemediği sorunla ilgili "Körfezdeki hat sayılarını 3 katına çıkaracağız. Cıvıl cıvıl bir körfezi hayata geçireceğiz" dedi. Vatandaşlar ise dalga geçti: Nasıl inanalım...

CHP'nin İzmir Körfezi'ndeki rezalete kayıtsızlığı pes dedirtti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA