• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zeybekci: O sene bu sene

Zeybekci: O sene bu sene
Giriş Tarihi: 2.3.2019

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu'nda görevli Prof. Dr. Necdet Ünüvar, İzmir'deki tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda cuma namazını kıldı ve ardından gazetecilere açıklama yaptı. Zeybekci, bir gazetecinin anket çalışmalarını sorması üzerine "O sene bu sene. İnşallah 31 Mart'ta bu zeybek Konak Meydanı'nda oynanacak. Hem de Kemeraltı'ndan aşağıya ineceğiz" dedi.

MUHATABI AZİZ BEY
CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer'in metro projeleri ile ilgili onay bekledikleri yönündeki söylemlerine ilişkin de konuşan Zeybekci, "İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne sormak lazım böyle bir şeyi. CHP adayı sonradan coştu. Biz proje açıkladığımızda 'proje açıklamayacağım' diyordu. Alelacele hazırlanmış bir şeyler. Tunç Bey'in muhatabı Aziz Bey'dir" ifadelerini kullandı. Başkan Erdoğan'ın İzmir'e büyük önem verdiğini belirten Veysel Eroğlu ise, içerisinde 500 projenin yer aldığı Ege GEP kitapçığını Zeybekci'ye takdim ederek Zeybekci'ye destek vereceklerini söyledi.

AYŞEN ZEYBEKCİ PASTA YAPIP DAĞITTI
Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci, Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi'nde pasta yapımı kursiyerleriyle bir araya geldi ve mutfağa girip pasta yaptı. Kadının olmadığı bir toplumun yarım kalacağına değinen Zeybekci, "Nihat Bey'in projeleri arasında kadınlara yönelik meslek edindirme kursları bulunuyor. Binlerce kadınımıza yönelik olarak hazırlanan projelerle birlikte mesleği olmayan ve bunu gelire dönüştürmeyen kadınımız kalmasın istiyoruz" dedi.

​NİDA ALADAĞ

Zeybekci: O sene bu sene haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN