• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: Bu mitingle tarafını belli etti!

Aydın Şengül: Bu mitingle İzmir tarafını belli etti!

18.03.2019, 09:46

İl Başkanı Şengül, “Bu mitingle birlikte , ’ta kimin tarafında olacağını belli etti. 'na olan güven ve inancını ortaya koydu. Gösterdikleri teveccüh için İzmir halkına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, yoğun bir katılımla gerçekleşen ve büyük coşkuya sahne olan dünkü (pazar) miting için İzmirlilere teşekkür etti.

Sahada, uzun süredir devam ettirdikleri çalışmaların oluşturduğu heyecanın, mitingin yapıldığı Gündoğdu Meydanı'na da yansıdığını söyleyen Şengül, "Bu mitingle birlikte İzmir, 31 Mart'ta kimin tarafında olacağını belli etti. Cumhur İttifakı'na olan güven ve inancını ortaya koydu. Gösterdikleri teveccüh için İzmir halkına çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ilk kez İzmir'de gerçekleştirdikleri ortak mitingin şölen havasında geçtiğini ifade eden Başkan Şengül, "İzmirliler, sabahın erken saatlerinden itibaren miting alanına akın etti. Çok coşkulu ve enerjisi yüksek bir kalabalık vardı. İzmir'den tüm Türkiye'ye birlik ve beraberlik mesajını güçlü bir şekilde verdik. İzmir halkının yıllardır süren kötü yönetimden ne kadar bıktığı ve şehrimizin sorunlarından kurtulması için 31 Mart'taki seçimi bir fırsat olarak gördüğü, net olarak anlaşıldı. Cumhur İttifakı olarak çok iyi bir miting gerçekleştirdik. Ancak asla rehavete kapılmayacağız. Son ana kadar disiplinli olarak çalışmaya devam edeceğiz. Heyecan ve motivasyonumuzu koruyarak başarıya ulaşacağız. Gündoğdu Meydanı'ndaki muhteşem kalabalıkla birlikte, 31 Mart akşamı Konak Meydanı'nda da zeybek oynayacağız" diye konuştu.

Aydın Şengül: Bu mitingle İzmir tarafını belli etti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN