• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zeybekci'den trafik kazası geçiren down sendromlu öğrencilere geçmiş olsun ziyareti

Zeybekci'den trafik kazası geçiren down sendromlu öğrencilere geçmiş olsun ziyareti

23.03.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 23.03.2019,12:05

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , trafik kazasında yaralanan down sendromlu öğrencileri hastanede ziyaret etti.

Zeybekci, Bayraklı Kuzey Çevre Yolu'nda, down sendromlu öğrencileri özel eğitim kurumuna taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu yaralananlara "geçmiş olsun ziyareti" için Çiğli Devlet Hastanesine gitti. Hastane yetkililerinden ve servis doktorlarından yaralıların durumları hakkında bilgi alan Zeybekci, servislere çıkıp yaralıları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yakınlarından çocukların ihtiyacını soran Nihat Zeybekci, ihmalin sebeplerinin araştırılması dileği üzerine, konunun kesinlikle takipçisi olduğunu, akıllarında bir tereddüt kalmamasını istedi.Zeybekci, tedavileri süren çocuklarla da sohbet ederek en yakın zamanda iyileşerek, ayağa kalkmalarının en büyük arzusunun olduğunu bildirdi. Zeybekci'ye, AK Parti Çiğli Belediye Başkan adayı Okan Korkmaz da eşlik etti.

İHA

İzmir'de down sendromluları taşıyan midibüs devrildi!

Zeybekci'den trafik kazası geçiren down sendromlu öğrencilere geçmiş olsun ziyareti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA