• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Belediye Başkan adayı kimdir? Bülent Soylu ?

AK Parti İzmir Menderes Belediye Başkan adayı Bülent Soylu kimdir? Bülent Soylu kaç yaşında?

30.03.2019, 17:17

'nin Belediye Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Menderes'te yaşayan seçmenler Bülent Soylu ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Parti Menderes Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Bülent Soylu kimdir, ve nereli? İşte Bülent Soylu ile ilgili merak edilenler...

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Menderes Belediye Başkan Adayı olarak Bülent Soylu gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Menderes Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Bülent Soylu kimdir? Bülent Soylu kaç yaşında ve nereli? İşte Bülent Soylu ile ilgili merak edilenler...

BÜLENT SOYLU KİMDİR?
15 Ağustos 1974 tarihinde İzmir'in Menderes ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Menderes'te tamamladı, lise eğitimini İzmir Buca Parasız Yatılıda bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Coğrafya Fakültesi Arkeoloji Bölümü'nü kazanarak, 1997 yılında mezun oldu.

İş hayatına 1997 yılında SSK İzmir İl Müdürlüğü'nde başladı. 2005 yılında SGK Denetmenliği görevine yükseldi, 2009 yılında SGK Aliağa SGM Kurucu Müdürlüğü'ne atandı. 2009'un Kasım ayında ise SGK Büyük İşverenler SGM Kurucu Müdürü görevine getirildi. 2011'in Ekim ayında SGK Menderes SGM Kurucu Müdürü görevini üstlendi.

Görevinden istifa ederek 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Menderes Belediye Başkanlığı görevine seçildi.

Bülent Soylu, evli ve 2 çocuk sahibidir.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den İzmir İli, Menderes İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.

AK Parti İzmir Menderes Belediye Başkan adayı Bülent Soylu kimdir? Bülent Soylu kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN