• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan adayı kimdir? Durmaz Bayraktar ?

'nin Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Menemen'de yaşayan seçmenler Durmaz Bayraktar ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Parti BMenemen Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Durmaz Bayraktar kimdir, ve nereli? İşte Durmaz Bayraktar ile ilgili merak edilenler...

AK Parti İzmir Menemen Belediye Başkan adayı Durmaz Bayraktar kimdir? Durmaz Bayraktar kaç yaşında?

30.03.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019, 17:22

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Menemen Belediye Başkan Adayı olarak Durmaz Bayraktar gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Menemen Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Durmaz Bayraktar kimdir? Durmaz Bayraktar kaç yaşında ve nereli? İşte Durmaz Bayraktar ile ilgili merak edilenler...

DURMAZ BAYRAKTAR KİMDİR?
Durmaz Bayraktar, 7 Mart 1977 tarihinde Menemen'de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Menemen'de tamamladı. Bayraktar, Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1998 yılında mezun oldu. Menemen'de 8 yıl avukatlık yaptıktan sonra Van, İzmir ve Denizli illerinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı.

Durmaz Bayraktar, evli ve üç çocuk babsıdır.

AK Parti İzmir Menemen Belediye Başkan adayı Durmaz Bayraktar kimdir? Durmaz Bayraktar kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.