• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İlk mecliste ulaşıma indirim önergesi

İlk mecliste ulaşıma indirim önergesi
Giriş Tarihi: 16.4.2019

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tunç Soyer başkanlığındaki ilk meclis toplantısı gerçekleşti. Alsancak Tarihi Elektrik Fabrikası'nın satışıyla ilgili mecliste karar alındı.
Fabrikanın satışı için yapılacak ihaleye saatler kala, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde ihaleye katılma kararı alındı. Soyer'in seçim kampanyasında yer alan sabah 06.00- 07.00 saatleri arasında, akşam da 19.00 ve 20.00 saatleri arasında ulaşım ücretlerinin yüzde 50 indirimli olması önergesi ise Plan ve Bütçe Komisyonu'na gönderildi. Önerge komisyonda onaylanırsa uygulama hayata geçirilecek.

GRUP BAŞKAN VEKİLLERİ

Toplantıda AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal, AK Parti Grup Sözcüsü Fatih Taştan, İYİ Parti'nin Grup Başkan Vekili Kemal Sevinç, MHP Grup Başkan Vekili Selahattin Şahin, CHP Grup Başkan Vekili Mustafa Özuslu, CHP Grup Sözcüsü ise Nilay Kökkılınç oldu.

MERT ALPDÜNDAR

İlk mecliste ulaşıma indirim önergesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA