• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İl Başkanı Sürekli: Çok heyecanlıyım, sorumluluğu ağır bir görev

İl Başkanı olarak atanan , bu görevin çok anlamlı olduğunu söyledi. Bugün 'da çeşitli görüşmelerinin olduğunu, ardından 'e döneceğini belirten Sürekli, "Çok heyecanlıyım. Sorumluluğu ağır bir görev" diye konuştu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: Çok heyecanlıyım, sorumluluğu ağır bir görev

17.04.2019, 11:44 Güncelleme Tarihi: 17.04.2019,12:55

AK Partili Aydın Şengül'ün görevinden istifa etmesinin ardından, İzmir İl Başkanı olarak atanan Kerem Ali Sürekli, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Sürekli, "Hayırlı olsun. Çok önemli, anlamlı ve şerefli bir görev. Bu görevi layıkı ile yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız. Allah mahcup etmesin" dedi.

'EN İDEAL YÖNETİMİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ'

Kerem Ali Sürekli, İl yönetim kurulu üyelerinin, yapılacak istişarelerin ardından belirleneceğini de söyledi. Sürekli, "Bizim bu konudaki süreçlerimiz belli. Önce özgeçmişlerini alacağız, görüşmeler gerçekleştireceğiz. Mülakatlar yapılacak. Genel merkezin bu konuda çalışması olacak. Vekillerin görüşleri alınacak. İzmirlilerin görüşleri alınacak ve sonunda İzmir'i kuşatacak, kapsayacak en ideal yönetimi yapmaya çalışacağız. Çok heyecanlıyım. Sorumluluğu ağır. Bu sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız" dedi. Şu anda Ankara'da olduğunu, İzmir'e döndüğünde ilk olarak teşkilatla bir araya geleceğini ifade eden Sürekli, şunları söyledi:

"Teşkilatımızla bir araya geleceğim, değerlendirmeler yapacağız. Daha sonra birkaç tane sürpriz görüşme olacak. Hızlı bir şekilde göreve başlayacağız. Bugün Ankara'da görüşmeler var. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşeceğiz. Sonra da Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile görüşüp, İzmir'e döneceğim."SÜREKLİ: YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Kerem Ali Sürekli sosyal medyadan "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın @RTErdogan'ın tensipleriyle AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Aziz Milletimize hizmet yolunda emanet aldığımız bu kutsal görevin büyük sorumluluğu ile yılmadan, yorulmadan çalışacağız.Rabbim Yardımcımız Olsun." notunu paylaştı.

DHA

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: Çok heyecanlıyım, sorumluluğu ağır bir görev haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA