• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

için mobil uygulama

Kemeraltı için mobil uygulama
Giriş Tarihi: 17.4.2019

İzmir'in önemli kuruluşlarından Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş (TARKEM) Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Yüce ve TARKEM Genel Müdürü Sergenç İnceler, Kemeraltı'nın UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne girmesi için başvuruların yapıldığını anlattı. Kemeraltı'nın sinagog ve havralar bölgesi olduğuna değinen İnceler, "TARKEM'in 82 tane kaldıraç projesi var. Örneğin tüm Kemeraltı'nda ücretsiz internet olacak. Kemeraltı'ndaki 258 noktayı bir mobil uygulamaya yükledik ve içinde rotalar da mevcut. İngilizce hali de bitti" dedi.

FATİH ŞENDİL

Kemeraltı için mobil uygulama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN