• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de ilginç olay! Her gün aynı saatte gelip...

'in ilçesinde bir , her gün aynı saatte bir dükkanının kapısını tıklayıp içeri girerek kendini sevdiriyor. , " bir seneden uzun bir süredir bu davranışı yapıyor. Bu bizim için normal ama aslında dışarıdan baktığınızda enteresan" dedi.

İzmir'de ilginç olay! Her gün aynı saatte gelip...

19.04.2019, 09:38

'in ilçesinde bir tarafından çekilen video sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüde, ismi olduğu öğrenilen bir dükkanın kapısını patisiyle tıklatıp, eczacı kapıyı açınca da sakince içeriye giriyor. Kapıyı tıklattığı sırada bir müşteri dışarıdan gelip kapıyı açsa bile o içeriye girmiyor, dükkan sahibinin onu buyur etmesini bekliyor. 5 yaşındaki , 6 yaşındaki arkadaşı ile gün boyu sokaklarda dolaşıyor, her gün saat 17.00'de eczanenin kapısını tıklatarak kendini sevdirmeye gidiyor. Kara, akşam ise Pınar Başak Kayalı isimli mahalle sakininin evinde yine arkadaşı Beyaz ile konaklıyor.

İzmir'de ilginç olay! Her gün aynı saatte gelip... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA