• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

iftar saati 16 Mayıs! İzmir'de iftar saat kaçta?

İzmir iftar saati 16 Mayıs! İzmir'de iftar saat kaçta?

16.05.2019, 15:58

İzmirliler ' iftar saati bugün kaçta?' sorusunun yanıtını arıyor. Mübarek Ramazan ayında oruç tutan vatandaşlar sıklıkla iftar saatlerini araştırıyor. Peki Ramazan ayının 11. gününde İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte iftar saati...

İzmir'de iftar bugün saat kaçta? İzmir iftar vakti 16 Mayıs? gibi sorular İzmir'de yaşayanlar tarafından merak ediliyor. Ramazanın ayının ortalarına doğru yaklaşırken iftar saatleri de araştırılmaya devam ediyor. Peki İzmir'de iftar bugün saat kaçta? İşte 16 Mayıs İzmi iftar vakti..

İZMİR'DE İFTAR SAAT KAÇTA?
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre İzmir' iftar bugün saat 20.23'de yapılacak.

İL İL İFTAR VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İFTAR DUASI

"Allah'ım! Senin için oruç tuttum, sana inandım, sana dayandım, senin verdiğin rızkla orucumu açtım. Yarının orucuna da niyet ettim, benim geçmiş ve gelecek günahlarımı bağışla.""Allah'ım! Bu günde oruç tutup ibadete durmam için bana yardımcı ol; bu günün sürçme ve günahlarından beni uzaklaştır; bu günde sürekli olarak seni zikretmeği bana nasip eyle; tevfikinle ey yolunu şaşanları hidayet eden!""Allah'ım! Bu günde bana huşu ehlinin itaatini nasip eyle; mütevazı insanlar gibi dönüş yapıp tövbe etmemle göğsümü genişlet; imanınla, ey korkanların imanı ve güveni!""Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!"

İzmir iftar saati 16 Mayıs! İzmir'de iftar saat kaçta? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN