• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kendisini bıçaklayanı ’da buldu

Kendisini bıçaklayanı Instagram’da buldu
Giriş Tarihi: 14.7.2019

Hasan ile , Pasaport’ta yürürken iddiaya göre 12 kişilik çetenin saldırısına uğradı

İzmir'in Konak ilçesinde 12 kişilik çete, iki gence kabus yaşattı. Hasan Hüseyin Çelik (16) ve Yunus Ağdaş (16) geçtiğimiz ay Konak Sahil'de yürürken önlerini keserek para isteyen çetenin saldırısına uğradı. Saldırıda bıçaklanan iki genç dehşet dakikalarını Yeni Asır'a anlatırken, saldırganlardan birini Instagram hesaplarından teşhis ettiklerini söyledi.

ETRAFLARINI SARDILAR

Ağdaş, "Pasaport sahilde yürürken önce 5 kişilik bir gruptan biri seslendi. Durduk ve yanımıza geldiler. Para istediler. Ben de 'Üzerimizde yok' dedim. Biz yolumuza devam etmeye çalışırken grup kalabalıklaştı. Etrafımızı 12 kişi sardı. Hepsi bir yandan saldırdılar. Dakikalarca dövdükten sonra beni 4 yerimden bıçakladılar. Ölümden döndüm. Tedavimin ardından bir arkadaşıma saldırganların tipini tarif ettim. O da içlerinden birinin A.M. olabileceğini söyledi. Instagram hesabımdan yaptığım arama sonucunda saldırganlardan birinin A.M. olduğunu teşhis ettim. Hakkında işlem başlatıldı. Fakat olayı inkar ediyor. Kamera kayıtlarının bulunmasını ve diğer çete üyelerinin de yakalanmasını istiyoruz" dedi.

DAKİKALARCA DÖVDÜLER

Bıçakladıktan sonra cüzdanını aldıklarını söyleyen Çelik, "Yunus'un Instagram'dan bulduğu kişi olayı inkar ediyor" diye konuştu.

'POLİSLE İRTİBAT KURUN'

Yunus Ağdaş, "Başımıza gelen korkunç olayın sorumlularının yakalanmasını istiyoruz. Olay esnasında çevrede olan birileri varsa gelip ifade versinler. Elinde kamera görüntüleri olan işletmeler polisle bu görüntüleri lütfen paylaşsınlar. Geçtiğimiz Haziran ayının 4'ü salı günü saat 13.00 ile 14.00 arasında Pasaport İskele'ye 100 metre kala yaşandı. Bilgisi olan herkesin yardımını bekliyoruz" dedi.

NİDA ALADAĞ

Kendisini bıçaklayanı Instagram’da buldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN