• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çöken tavan isyan ettirdi

Çöken tavan isyan ettirdi
Giriş Tarihi: 14.8.2019

'de Hastanesi İç Hastalıklar Bölümü'nün asansör girişinde tavanın çökmesi ve asansörde havalandırmanın çalışmaması vatandaşların tepkisine neden oldu.

İzmir'de Ege Üniversitesi Hastanesi İç Hastalıklar Bölümü'nün asansör girişinde tavanın çökmesi ve asansörde havalandırmanın çalışmaması vatandaşların tepkisine neden oldu. Çöken tavanın altıncı katta olduğunu belirten vatandaşlar, "Hastaneye yakışmayan bir görüntü. Asansörü hasta yakınları kullanıyor. Fakat diğer asansörlerin uygun olmadığı zamanlarda hastaların da kullandığı oluyor. Havalandırmasız asansör hastalığa davetiye çıkarmaktır. Özellikle üst katlara giden ziyaretçiler kendilerini zor dışarıya atıyor. Altıncı katta çöken tavan ise tehlike saçıyor. Birinin kafasına beton düşebilir. Hastane yetkilileri nasıl bu durumu görmezden geliyor. Hemen önlem alınmasını istiyoruz" diye konuştu.

Çöken tavan isyan ettirdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN