• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yaralı ata yardım edecek kimse yok mu!

Yaralı ata yardım edecek kimse yok mu!
Giriş Tarihi: 14.8.2019

'in Karşıyaka ilçesinde bulunan Erol Baş Parkı'nda sırtından yaralanan ata yardım bulamayan vatandaşlar isyan etti.

Sahibini bulamadıklarını söyleyen vatandaşlar, "Defalarca Karşıyaka ve İzmir Büyükşehir belediyelerini aradık. Ve bir çok kuruma haber verdik. Koca İzmir'de yaralı bir ata yardım edebilecek bir kurum bulamadık. Zavallı hayvan acı içinde bağırarak sokaklarda dolaştı. Elimizden gelen yardımı yaptık fakat bizim de yapabileceklerimiz sınırlı olduğu için atın akıbetini bilmiyoruz. Lütfen bu konularda ilgili kurumlar duyarlı olsun. Hayvanların da bir can olduğu unutulmasın. Başı boş ve bakıma muhtaç hayvanlara belediyeler yardım eli uzatsın. Benzer bir durumun yaşanmasını istemiyoruz" dedi.

Yaralı ata yardım edecek kimse yok mu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN