• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan 'a teşekkür telefonu

Başkan Erdoğan'dan Demet Akalın'a teşekkür telefonu

16.08.2019, 09:47

, 8.5 saatlik yolu 3.5 saate indiren İstanbul-İzmir Otobanı’ndan geçti. Yeni yola övgüler dizdi. Başkan Erdoğan, ünlü şarkıcıyı arayıp teşekkür etti.

İstanbul-İzmir Otobanı, hizmete girdi. 8.5 saatlik yolculuk, 3.5 saate indi. Ancak 'itiraz lobisi', yine harekete geçti. Yeni yolu "Pahalı" diyerek eleştirdi. Ancak algı operasyonu sonuç vermedi. Kurban Bayramı'nı şehir dışında geçirenler, vakitten kazanmak ve keyifli bir yolculuk geçirmek için yeni yolu tercih etti. Sürücüler memnuniyetini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın da geçtiğimiz günlerde İstanbul-İzmir Otobanı'ndan geçti.'UZUN ÖMÜRLER VERSİN'
Şarkıcı, sosyal medya hesabı aracılığıyla yoldan fotoğraflar paylaşarak, "Yeni yol miss... 2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para" diyerek yola övgüler dizdi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı paylaşımla ilgili Akalın'ı arayarak teşekkür etti.

Ünlü şarkıcı Akalın, sosyal medyada bu haberi paylaşırken de "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" dedi.

AK PARTİ'DE DEĞİŞİM BAŞLIYOR
AK Parti'de değişim süreci gelecek haftadan itibaren başlayacak. 23 Ağustos'ta gerçekleştirilecek Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısında 7'nci Olağan Büyük Kongre kararı alınacak. Teşkilatların en az yüzde 50'sinin değişmesi bekleniyor.

Başkan Erdoğan'dan Demet Akalın'a teşekkür telefonu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN