• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Tek yumruk’ cinayetinin sanığı firarda

‘Tek yumruk’ cinayetinin sanığı firarda
Giriş Tarihi: 25.8.2019

İzmir'in Urla ilçesinde yan komşusunun evine girerken yakaladığı iddia edilen arkadaşı Erkan Arısan'ı tek yumrukla öldüren cep telefonu mağazası sahibi Anıl Karaduman hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Güvenlik güçleri tarafından aranan Karaduman'ın mülteci teknesi ile Yunanistan'a kaçtığı iddia edildi.

ORTADAN KAYBOLDU
Geçtiğimiz hafta yaşanan olayda iddiaya göre Anıl Karaduman, yan komşusuna ait evin bahçesine birinin girdiğini gördü. Hırsızlık amacı ile girdiği öne sürülen Erkan Arısan ile kendisini fark eden Karaduman arasında tartışma çıktı. Karaduman, tartışmada Arısan'ı suratına tek yumrukla yere serdi. Bilincini kaybeden Arısan'ın yere düşüp bayılmasından sonra olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağrıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ve ameliyat edilen 20 yaşındaki Arısan, günler süren tedavisinin ardından yaşam mücadelesini kaybetti. Ardından polis Anıl Karaduman'ı ifadeye çağırdı. Ancak Karaduman ortadan kayboldu. İfade vermeye gelmemesi üzerine Anıl Karaduman hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

YURT DIŞINA MI KAÇTI?
Polis, Karaduman'ın gidebileceği tüm adreslere baskın yaptı. Sahte kimlikle dolaştığı ihtimali üzerinde durulan Karaduman'ın yasa dışı göçmen kaçakçılığı yapanlar aracılığı ile Yunanistan üzerinden yurtdışına kaçmış olabileceği de iddia edildi.

FATİH ŞENDİL

‘Tek yumruk’ cinayetinin sanığı firarda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN