• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da herkese göre müzik var

Fuar’da herkese göre müzik var
Giriş Tarihi: 10.9.2019

88. kapsamında düzenlenen konserler, farklı türde müzikseveri bir araya getiriyor. Fuarın üç farklı noktasında gerçekleşen konserler, ziyaretçilerine "iyi ki fuardayız" duygusunu yaşatıyor.

88. İEF kapsamında düzenlenen konserler, farklı türde müzikseveri bir araya getiriyor. Fuarın üç farklı noktasında gerçekleşen konserler, ziyaretçilerine "iyi ki fuardayız" duygusunu yaşatıyor. 88. İzmir Enternasyonal Fuarı, kültür, sanat ve eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Fuarın dört bir yanında kurulan dev sahneler, 7'den 70'e tüm müzikseverlere dolu dolu bir fuar yaşatıyor. Çim, Rock&More ve Mogambo sahnelerinde müzik ve eğlence, 15 Eylül tarihine kadar devam edecek. "KARŞI kıyının" güzel sesi Glykeria, İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri kapsamında iki yakanın ezgilerini bir araya getirdi. 40 yıllık kariyerinin en güzel şarkılarını İzmirli hayranları için seslendirdi.

Fuar’da herkese göre müzik var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN