• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Küçük Güney’e umut olalım

Küçük Güney’e umut olalım
Giriş Tarihi: 10.9.2019

İzmir'in Karabağlar ilçesinde yaşayan 3 çocuk sahibi Gülistan Keve'nin (27) ortanca oğlu Güney Keve (7) iki yıl önce trafik kazası geçirdi. Kazada kolunu kaybeden küçük Güney'in ailesi, çocuğun gelişme çağında olmasından kaynaklı olarak 6 ayda bir ameliyat geçirdiğini söylerken, kocasının iş kazasında öldüğü bilgisini veren anne Gülistan Keve, "Çocuklarımın geleceğinin olmasını istiyorum. Güney büyüme çağında olduğu için kalıcı protez takılamıyor ama eğitimi ve sağlığı için yetkililerden ve hayırseverlerden destek bekliyorum" dedi.

MERT ALPDÜNDAR

Küçük Güney’e umut olalım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA