• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fuarda çileli kutlama

Fuarda çileli kutlama
Giriş Tarihi: 11.9.2019

Fuarı’ndaki dayanışma konserinde izdiham yaşandı. ’a akın eden İzmirliler, turnikelerden geçerken birbirini ezdi. Çıkışta ise ulaşım yetersizliğinden yolda kalan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’ne isyan etti

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında 9 Eylül akşamı düzenlediği "İzmir Tek Yürek Dayanışma Konseri", son yılların en büyük kalabalığını biraraya getirdi. Büyük ilgi gören konser, izdihama neden oldu.

GÜVENLİK BARİYERİNİ YIKTILAR

İzmir'de yanan ormanları yeniden canlandırmak ve korumak için maddi destek sağlamak amacını taşıyan konser, Haluk Levent'in öncülüğünde gerçekleştirildi. Organizasyon kapsamında farklı müzik türlerinden 9 şarkıcının sahne aldığı ve 8 saat süren konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterince giriş kapılarında izdiham yaşandı. Turnikeler yetersiz kalınca Büyükşehir Belediyesi'ne isyan eden kalabalık, güvenlik bariyerini yıkarak fuara ücretsiz girdi. Geç saatlere kadar süren konser çıkışında ise toplu ulaşım araçlarının az olması nedeniyle büyük mağduriyet yaşayan vatandaşlar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e tepki gösterdi.SOSYAL MEDYADAN SOYER'E TEPKİ YAĞDI

Kaygusuzrick: Bugün yapılan konser İzmirlilere büyük eziyete dönüştü. Tıklım tıklım toplu taşıma kilitli trafik konser için saatlerce sıra bekle sıkış tepiş birbirini eze eze 9 Eylül kutla teşekkürler Tunç Soyer.
manekinekos: Bu kadar güzel bir geceden kalan tramvayın olmaması, insanların fuardan Konak'a yürüyüp baykuş seferlerine binmeye zorlamak veya paranız varsa taksi hiç yakışmadı.

erengol: Bu kadar yoğun bir etkinlikten sonra gönderdiğiniz gece kuşu yarım otobüs tıka basa dolu. Binemeyenler var tam anlamıyla rezilsiniz.

Hilmi Partal: Sayın başkan fuarda yoğunluk varken kapılara sadece 2 xray koymak gibi dahice fikir kimden çıktı acaba?

fatzum: Olmadı başkanım. Planlamayı yapmalıydınız.

ERCAN AKGÜN

Fuarda çileli kutlama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN