• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yoldaki çökükler vatandaşları korkuttu

Yoldaki çökükler vatandaşları korkuttu
Giriş Tarihi: 11.10.2019

'in Karabağlar ilçesi 'nde çöken yol, sürücülerin yanı sıra vatandaşların da panik olmasına neden oldu.

İzmir'in Karabağlar ilçesi Esenyalı Mahallesi'nde çöken yol, sürücülerin yanı sıra vatandaşların da panik olmasına neden oldu. Bir sabah uyandıklarında yolun çöktüğünü gördüklerini söyleyen vatandaşlar, "Her gün onlarca aracın geçtiği yolda iki büyük çökme meydana gelmiş. Yaya olarak dahi geçerken panik olduk. Araçla geçemiyoruz. Araçla geçerken çökmesi büyük bir kazaya neden olabilir. Can güvenliğimiz yok. Yetkilileri aramamıza rağmen ilgilenilmedi. Belediyenin ilgilenmesi gerekiyor. Bir an önce onarılmasını istiyoruz" diye konuştular.

Yoldaki çökükler vatandaşları korkuttu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN