• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de ‘Arapça tabela’ operasyonu

'de, Buca ve zabıta ekipleri, 'nın ''deki Yabancılar ve Alınacak Tedbirler' konulu yazısı üzerine tabela operasyonu düzenledi.

İzmir’de ‘Arapça tabela’ operasyonu
Giriş Tarihi: 9.11.2019

İzmir'de, Buca ve Konak Belediyesi zabıta ekipleri, İçişleri Bakanlığı'nın 'Türkiye'deki Yabancılar ve Alınacak Tedbirler' konulu yazısı üzerine tabela operasyonu düzenledi. Suriyeli esnafa ait iş yerlerinin Arapça yazılı olan tabelaları indirildi. Basmane bölgesindeki bazı esnafın, Arapça tabelaların üzerini kapattığı görüldü. Konak Belediye Başkan Yardımcısı Ali Asker Güneş, "Arapça tabelaları toplayarak, Türkçe tabelaların asılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

İzmir’de ‘Arapça tabela’ operasyonu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA