• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Otizm korosu anneler için sahnede

Otizm korosu anneler için sahnede
Giriş Tarihi: 3.12.2019

Dünyada otizmli bireylerden kurulmuş en büyük orkestra ve koro olanİzmir Otizm Orkestrası ve Korosu (İZOT) Uluslararası Engelliler Günü kapsamında anlamlı bir konsere imza atacak. En güzel şarkılar; sonsuz sevgi yle çocuklarını hayata bağlayan "Fedâkar Anneler" için söylenecek. Karşıyaka Belediyesi'nin ev sahipliğinde Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek İZOT konser 6 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'da başlayacak.

ÜCRETSİZ ETKİNLİK
Şef Dr. Orçun Berrakçay'ın yöneteceği ücretsiz ve halka açık konserde otizmli Moris Karmona da kaybettiği annesi anısına şiir okuyacak.

Otizm korosu anneler için sahnede haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA